دوره های آموزشی تاثیرگذار فناوری اطلاعات و ارتباطات

در پنجاه‌سال گذشته بروز تحولات گسترده در زمينه كامپيوتر و ارتباطات، تغييرات عمده‌اي را در حيات‌بشري به دنبال داشته‌است. انسان همواره از فناوري استفاده نموده و كارنامه حيات‌بشري مملو از ابداع فناوري‌هاي اطلاعات و ارتباطات كه از آنان به عنوان فناوريهاي جديد و عالي، ياد مي‌شود بيشترين تاثير را در حيات‌بشري داشته‌اند. فناوری اطلاعات و ارتباطات

دنياي ارتباطات و توليد اطلاعات به سرعت در حال تغيير بوده و ما امروزه شاهد همگرايي آنان بيش از گذشته با يكديگر بوده، بگونه‌اي كه داده‌ها و اطلاعات بسرعت و در زماني غيرقابل تصور به اقصي نقاط جهان منتقل و در دسترس استفاده كنندگان قرار مي‌گيرد.

توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات و استفاده ازش و پرورش متخصصین این حوزه ، آغازگر عصرجدیدی در زندگی است که جامعه‌اطلاعاتی نامیده می‌شود. برای حضور موفق ، نیاز به تمهیدات و امکاناتی می باشد که مهمترین آنها بسترسازی مناسب جهت آموزش کارکنان سازمانها است.

فناوری اطلاعات و ارتباطات

فناوری اطلاعات و ارتباطات

نخستین اقدام در این خصوص برنامه ریزی دوره های تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات در برنامه آموزش کارکنان سازمان است . مجموعه سرآمدان علوم و فنون کیسان با توجه به اهمیت این موضوع بر اساس تجارب گذشته و نیازسنجی آموزشی سازمانها ، جدیدترین حوزه های فناوری اطلعات و ارتباطات را شناسایی نموده است . و اقدام به برگزاری آموزشهای پژوهش محور در این خصوص مینماید . بخش بزرگی از دانش این فناوری از سوی تولید کنندگان محصولات و تکنولوژیهای این حوزه وارداتی میباشد . این مجموعه اقدام به بومی نمودن دانش مذکور براساس نیازهای سازمانها ، نهادها،اگانها و شرکتهای دولتی و خصوصی مینماید.

دپارتمان فناوری اطلاعات و ارتباطات دوره های آموزشی تاثیرگذاری برگزار می کند :

  • دوره آموزشی امنیت شبکه
  • دوره آموزشی طراحی و پیاده سازی شبکه های مبتنی بر تجهیزات Cisco
  • دوره آموزشی HP
  • مایکروسافت
  • دوره آموزشی دیگری مانند VMware
نوشتهٔ بعدی
کلیک سنس (Qlik Sense) چیست؟ آیا کلیک سنس جایگزین کلیک ویو است؟
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

آخرین مطالب


به منظور تولید محصول، ارتباط با سایرین در زنجیره تامین…
کانال های بازاریابی چیست؟
اصول توسعه تجارت چیست؟ در ساده‌ترین عبارت، توسعه کسب و…
توسعه کسب و کار چیست؟ 8 مدل آشنایی با توسعه تجارت
بهبود روابط بین فردی؛ روابط بین فردی به ارتباط قوی…
9 نکته کاربردی برای بهبود روابط بین فردی در محل کار
چرخه عمر محصول؛ توسعه محصول جدید عبارت است از توسعه…
چرخه عمر محصول
تقویت روابط بین فردی ارتباط بین افرادی که در یک…
تقویت روابط بین فردی
فهرست